Το αναλυτικό πρόγραμμα των αναμετρήσεων από την 20ή αγωνιστική έως τη λήξη της κανονικής περιόδου ανακοίνωσε σήμερα η Σούπερ λίγκα, μετά το διοικητικό συμβούλιό της.

Το ελληνικό… «clasico», το ντέρμπι «αιωνίων», θα φιλοξενηθεί στο «Γ. Καραϊσκάκης» την Κυριακή 13 Μαρτίου, στις 19:30 και στο πλαίσιο της 26ης ημέρας του πρωταθλήματος.

Νωρίτερα, στις 7 Φεβρουαρίου ο πρωταθλητής θα υποδεχθεί τον ΠΑΟΚ (21η αγωνιστική), η ΑΕΚ τον Ολυμπιακό στις 13 Φεβρουαρίου (22η αγωνιστική), ο Παναθηναϊκός τον ΠΑΟΚ στις 21/2 (23η αγωνιστική), ενώ ΑΕΚ-Παναθηναϊκός θα παίξουν στις 28 Φεβρουαρίου, για την 24η αγωνιστική.

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα:

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 30/01/2016 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Σάββατο 30/01/2016 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 30/01/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 31/01/2016 15:00 Α.Ε.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 31/01/2016 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 31/01/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 31/01/2016 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 31/01/2016 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 06/02/2016 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Σάββατο 06/02/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Σάββατο 06/02/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 07/02/2016 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 07/02/2016 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 07/02/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Κυριακή 07/02/2016 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 08/02/2016 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 13/02/2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Σάββατο 13/02/2016 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 13/02/2016 19:30 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 14/02/2016 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 14/02/2016 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 14/02/2016 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 14/02/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Δευτέρα 15/02/2016 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 20/02/2016 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Σάββατο 20/02/2016 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 20/02/2016 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 21/02/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 21/02/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 21/02/2016 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Κυριακή 21/02/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 22/02/2016 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 27/02/2016 15:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 27/02/2016 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 27/02/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 28/02/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 28/02/2016 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 28/02/2016 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 28/02/2016 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 29/02/2016 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 05/03/2016 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σάββατο 05/03/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 05/03/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 06/03/2016 15:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 06/03/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 06/03/2016 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Κυριακή 06/03/2016 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 07/03/2016 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 12/03/2016 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 12/03/2016 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 12/03/2016 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 13/03/2016 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 13/03/2016 17:15 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 13/03/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 13/03/2016 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 14/03/2016 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 19/03/2016 15:00 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Σάββατο 19/03/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 19/03/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 20/03/2016 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 20/03/2016 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 20/03/2016 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Κυριακή 20/03/2016 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 21/03/2016 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ »

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 03/04/2016 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 10/04/2016 19:00 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 10/04/2016 19:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 10/04/2016 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 17/04/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 17/04/2016 19:00 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SHARE

loading...

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ