Στη συνεδρίαση της super League συζητήθηκε και οριστικοποιήθηκε το πρόγραμμα των αγώνων από την 7η αγωνιστική έως και το τέλος του πρώτου γύρου.

Το ντέρμπι του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ, που θα διεξαχθεί μετά τη διακοπή λόγω των αγώνων των Εθνικών ομάδων, προγραμματίστηκε για το Σάββατο, 17 του μήνα, με ώρα έναρξης τις 20:30.

Επίσης το Σάββατο, 22 Νοεμβρίου και με ώρα έναρξης τις 10:30 θα γίνει το ντέρμπι Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα έως τη λήξη του πρώτου γύρου:

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 17/10/2015 16:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Σάββατο 17/10/2015 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Σάββατο 17/10/2015 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 18/10/2015 16:00 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 18/10/2015 18:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 18/10/2015 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 18/10/2015 20:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 19/10/2015 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 24/10/2015 15:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Σάββατο 24/10/2015 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 24/10/2015 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 25/10/2015 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 25/10/2015 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 25/10/2015 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 25/10/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 25/10/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 31/10/2015 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 31/10/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Σάββατο 31/10/2015 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 01/11/2015 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 01/11/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Κυριακή 01/11/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 01/11/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 02/11/2015 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 07/11/2015 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 07/11/2015 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 07/11/2015 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 08/11/2015 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 08/11/2015 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 08/11/2015 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Κυριακή 08/11/2015 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Δευτέρα 09/11/2015 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 21/11/2015 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Σάββατο 21/11/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Σάββατο 21/11/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 22/11/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 22/11/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 22/11/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 22/11/2015 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 23/11/2015 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 28/11/2015 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Σάββατο 28/11/2015 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 28/11/2015 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 29/11/2015 15:00 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 29/11/2015 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 29/11/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 29/11/2015 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Δευτέρα 30/11/2015 19:30 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 05/12/2015 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Σάββατο 05/12/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 05/12/2015 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 06/12/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 06/12/2015 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 06/12/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 06/12/2015 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 07/12/2015 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 12/12/2015 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Σάββατο 12/12/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 12/12/2015 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 13/12/2015 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 13/12/2015 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Κυριακή 13/12/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ

Κυριακή 13/12/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Δευτέρα 14/12/2015 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 19/12/2015 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 19/12/2015 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Σάββατο 19/12/2015 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 20/12/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 20/12/2015 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 20/12/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 20/12/2015 19:30 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 21/12/2015 19:30 Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

SHARE

loading...

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ