Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές αναφορικά με την 12η αγωνιστική της Super League.

Στο Ηρακλής-Παναθηναϊκός η ΚΕΔ όρισε τον Κομίνη, ενώ στο κεκλεισμένων των θυρών Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης τον Κύζα.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο

Ατρόμητος – Πανθρακικός 15:00Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής), Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας)

4ος: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)

Παρατηρητής: Δημήτριος Μπερσής (Αρκαδίας)

Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα 17:15

Διαιτητής: Αθανασιος Τζύηλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Δημήτριος Γκάγκας (Λάρισας), Ανέστης Δουδούμης (Φθιώτιδας)

4ος: Ηλίας Σπάθας (Πειραιά)

Παρατηρητής: Γεώργιος Μητροφάνης (Αθηνών)

Ηρακλής – Παναθηναϊκός 19:30

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Ποντίκης (Πρέβεζας), Ιωάννης Καραγκιοζόπουλος (Ημαθίας)

4ος: Χρήστος Γκράνας (Θράκης)

Παρατηρητής: Ιωάννης Τσαχειλίδης (Πειραιά)

Κυριακή

ΑΕΚ – Παναιτωλικός 15:00Διαιτητής: Αθανάσιος Γιάχος (Χίου)

Βοηθοί: Μιχαήλ Καρσιώτης (Κορινθίας), Εμμανουήλ Καλφάκης (Χανίων)

4ος: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)

Παρατηρητής: Γεράσιμος Μαζαράκης (Κεφαλληνίας/Ιθάκης)

Λεβαδειακός – Ξάνθη 17:15

Διαιτητής: Μιχαήλ Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαΐας), Στυλιανός Τσολάκης (Αθηνών)

4ος: Μιχαήλ Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Παρατηρητής:  Βασίλειος Τεροβίτσας (Αιτ/νιας)

Πλατανιάς – Βέροια 17:15

Διαιτητής: Σταύρος Τριτσώνης (Αθηνών)

Βοηθοί: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών), Γεώργιος Κουντουρέλης (Αθηνών)

4ος: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Παρατηρητής: Σταύρος Φλώτσιος (Βοιωτίας)

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης 19:30

Διαιτητής: Γεώργιος Κύζας (Δράμας)

Βοηθοί: Ιωάννης Σίπκας (Πέλλας), Δημήτριος Βερρής (Λέσβου)

4ος: Τριαντάφυλλος Τίκας (Καρδίτσας)

Παρατηρητής: Σοφία Γρυλλάκη (Χανίων)

Δευτέρα

ΑΕΛ Καλλονής – ΠΑΟΚ 19:30

Διαιτητής: Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Ευθύμιος Κουρέντας (Τρικάλων), Θεόδωρος Νταλούκας (Τρικάλων)

4ος: Σπυρίδων Σέλιμος (Λακωνίας)

Παρατηρητής:  Χριστόφορος Ζωγράφος (Αθηνών)

SHARE

loading...

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ