Η δεύτερη αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου θα διεξαχθεί σήμερα, αύριο και μεθαύριο.

Κυρίως πρόκειται για αναμετρήσεις μεταξύ ομάδων της Super League με αυτές της Football League!

Για σήμερα είναι προγραμματισμένα πέντε παιχνίδια. Ο Πανθρακικός υποδέχεται τον Ολυμπιακό Βόλου και ο Αχαρναϊκός τον ΠΑΣ Γιάννινα.

Ο Ηρακλής αντιμετωπίζει την Αναγέννηση Καρδίτσας και ο Πανιώνιος φιλοξενεί τη Ζάκυνθο. Τέλος η Λαμία υποδέχεται τον Ατρόμητο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αχαρναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα (1/12, 15:00)

Ηρακλής-Αναγέννηση Καρδίτσας (1/12, 19:30)

Βαθμολογία

Αχαρναϊκός 3 (1-0)

ΠΑΣ Γιάννινα 1 (1-1)

Ηρακλής 1 (1-1)

Αναγέννηση Καρδίτσας 0 (0-1)

Επόμενη αγωνιστική (15/12)

Αχαρναϊκός-Ηρακλής

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΣ Γιάννινα

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανιώνιος-Ζάκυνθος (1/12, 17:15)

Εργοτέλης-Παναιτωλικός (3/12, 15:00)

Βαθμολογία

Πανιώνιος 3 (2-1)

Εργοτέλης 1 (2-2)

Ζάκυνθος 1 (2-2)

Παναιτωλικός 0 (1-2)

Επόμενη αγωνιστική (16/12)

Εργοτέλης-Πανιώνιος

Ζάκυνθος-Παναιτωλικός

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανθρακικός-Ολυμπιακός Βόλου (1/12, 15:00)

Χανιά-ΠΑΟΚ (3/12, 17:15)

Βαθμολογία

ΠΑΟΚ 3 (2-0)

Χανιά 3 (2-1)

Ολυμπιακός Βόλου (1-2)

Πανθρακικός (0-2)

Επόμενη αγωνιστική (17/12)

Χανιά-Πανθρακικός

Ολυμπιακός Βόλου-ΠΑΟΚ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Λεβαδειακός-Κέρκυρα (2/12, 14:30)

Παναχαϊκή-Παναθηναϊκός (3/12, 19:30)

Βαθμολογία

Παναθηναϊκός 3 (3-0)

Παναχαϊκή 1 (1-1)

Κέρκυρα 1 (1-1)

Λεβαδειακός 0 (0-3)

Επόμενη αγωνιστική (17/12)

Παναχαϊκή-Λεβαδειακός

Κέρκυρα-Παναθηναϊκός

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης (2/12, 16:00)

Παναιγιάλειος-Ολυμπιακός (2/12, 19:30)

Βαθμολογία

Απόλλων Σμύρνης 3 (3-1)

Ολυμπιακός 1 (2-2)

Πλατανιάς 1 (2-2)

Παναιγιάλειος (1-3)

Επόμενη αγωνιστική (16/12)

Παναιγιάλειος-Πλατανιάς

Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Λαμία-Ατρόμητος (2/12, 17:15)

Βέροια-Καλλιθέα (3/12, 15:00)

Βαθμολογία

Καλλιθέα 3 (2-1)

Βέροια 1 (2-2)

Λαμία 0 (1-2)

Ατρόμητος 1 (2-2)

Επόμενη αγωνιστική (16/12)

Λαμία-Βέροια

Καλλιθέα-Ατρόμητος

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Λάρισα-Skoda Ξάνθη (2/12, 15:00)

ΑΕΚ-Πανελευσινιακός (2/12, 17:15)

Βαθμολογία

ΑΕΚ 3 (1-0)

Λάρισα 3 (4-1)

Πανελευσινιακός 0 (1-4)

Skoda Ξάνθη 0 (0-1)

Επόμενη αγωνιστική

Λάρισα-ΑΕΚ (17/12)

Πανελευσινιακός-Skoda Ξάνθη (17/12)

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Κισσαμικός-Αστέρας Τρίπολης (2/12, 15:00)

Καλλονή-Πανσερραϊκός (3/12, 15:00)

Βαθμολογία

Αστέρας Τρίπολης 3 (4-0)

Πανσερραϊκός 1 (0-0)

Κισσαμικός 1 (0-0)

Καλλονή 0 (0-4)

Επόμενη αγωνιστική

Κισσαμικός-Καλλονή (16/12)

Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης (16/12)

SHARE

loading...

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ