Στην φάση των ομίλων περνάει το Κύπελλο και στα γραφεία της ΕΠΟ έγινε η σχετική κλήρωση.

Συγκροτήθηκαν 8 όμιλοι (προκρίνονται οι δύο πρώτοι) με τον Ολυμπιακό να μπαίνει στον 2ο μαζί με Πλατανιά, Χανιά και Σπάρτη. Ο Παναθηναϊκός στον 3ο με Ηρακλή, ΌΦΗ και Απόλλων Σμύρνης.

Ο ΠΑΟΚ είναι στον 1ο μαζί με Λάρισα (θα βρει απέναντι τον Άγγελο Αναστασιάδη), Τρίκαλα και Πανελευσινιακό ή Ζάκυνθο εκκρεμεί η επικύρωση της Football League).

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

1ος όμιλος: ΠΑΟΚ – ΑΕΛ –  Τρίκαλα – Πανελευσινιακός ή Ζάκυνθος (εκκρεμεί η επικύρωση της Football League)

1η αγωνιστική 25-27/10

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος – Τρίκαλα

2η αγωνιστική 29-30/11 και 01/12

Τρίκαλα – ΠΑΟΚ

ΑΕΛ – Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος

3η αγωνιστική 13-15/12

Τρίκαλα – ΑΕΛ

Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος – ΠΑΟΚ

2ος όμιλος: Ολυμπιακός – Πλατανιάς – Χανιά – Σπάρτη

1η αγωνιστική 25-27/10

Ολυμπιακός – Πλατανιάς

Σπάρτη – ΑΟ Χανιά

2η αγωνιστική 29-30/11 και 01/12

ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός

Πλατανιάς – Σπάρτη

3η αγωνιστική 13-15/12

ΑΟ Χανιά – Πλατανιάς

Σπάρτη – Ολυμπιακός

3ος όμιλος: Παναθηναϊκός – Ηρακλής – ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης

1η αγωνιστική 25-27/10

Παναθηναϊκός – Ηρακλής

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

2η αγωνιστική 29-30/11 και 01/12

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

Ηρακλής – Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική 13-15/12

ΟΦΗ – Ηρακλής

Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

4ος όμιλος: ΠΑΣ Γιάννινα –  Ξάνθη – Αγροτικός Αστέρας – Καλλονή

1η αγωνιστική 25-27/10

ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη

Καλλονή – Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική 29-30/11 και 01/12

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΣ Γιάννινα

Ξάνθη – Καλλονή

3η αγωνιστική 13-15/12

Αγροτικός Αστέρας – Ξάνθη

Καλλονή – ΠΑΣ Γιάννινα

5ος όμιλος: Αστέρας Τρίπολης – Βέροια – Άρης – Αιγιανικός

1η αγωνιστική 25-27/10

Αστέρας Τρίπολης – Βέροια

Αιγινιακός – Άρης

2η αγωνιστική 29-30/11 και 01/12

Άρης – Αστέρας Τρίπολης

Βέροια – Αιγινιακός

3η αγωνιστική 13-15/12

Άρης – Βέροια

Αιγινιακός – Αστέρας Τρίπολης

6ος όμιλος: ΑΕΚ – Κέρκυρα – Καρδίτσα – Λαμία

1η αγωνιστική 25-27/10

ΑΕΚ – Κέρκυρα

Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας

2η αγωνιστική 29-30/11 και 01/12

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΚ

Κέρκυρα – Λαμία

3η αγωνιστική 13-15/12

Αναγέννηση Καρδίτσας – Κέρκυρα

Λαμία – ΑΕΚ

7ος όμιλος: Ατρόμητος – Παναιτωλικός – Καλλιθέα – Πανθρακικός

1η αγωνιστική 25-27/10

Ατρόμητος – Παναιτωλικός

Πανθρακικός – Καλλιθέα

2η αγωνιστική 29-30/11 και 01/12

Καλλιθέα – Ατρόμητος

Παναιτωλικός – Πανθρακικός

3η αγωνιστική 13-15/12

Καλλιθέα – Παναιτωλικός

Πανθρακικός – Ατρόμητος

8ος όμιλος: Πανιώνιος – Λεβαδειακός – Κισσαμικός – Πανσερραϊκός

1η αγωνιστική 25-27/10

Πανιώνιος – Λεβαδειακός

Πανσερραϊκός – Κισσαμικός

2η αγωνιστική 29-30/11 και 01/12

Κισσαμικός – Πανιώνιος

Λεβαδειακός – Πανσερραϊκός

3η αγωνιστική 13-15/12

Κισσαμικός – Λεβαδειακός

Πανσερραϊκός – Πανιώνιος

 


loading...

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ