Τα ονόματα που συμπεριλαμβάνονται στα ψηφοδέλτιά της έδωσε στη δημοσιότητα η Ν.Δ.

Στις πρώτες θέσεις του ψηφοδελτίου Επικρατείας βρίσκονται κατά σειρά οι Θεόδωρος Φορτσάκης, Δημήτρης Σταμάτης, Νίκη Κεραμέως και Βασίλης Οικονόμου, ενώ ακολουθούν οι Παναγιώτης Χηνοφώτης, Αντύπας Καρύπογλου, Κωνσταντίνος Χολέβας, Ιωάννης Γούσιας, Γρηγόρης Φαρμάκης, Παγώνα Μανούσακα-Τσιριντάνη, Νικόλαος Πέππας και ο πρόεδρος της ΟΝΝΕΔ Σάκης Ιωαννίδης.

Στην πρώτη θέση στην Α΄ Αθηνών βρίσκεται η Όλγα Κεφαλογιάννη και ακολουθούν ο Βασίλης Κικίλιας, η Ντόρα Μπακογιάννη, ο Νικήτας Κακλαμάνης, η Φωτεινή Πιπιλή, ο Θανάσης Πλεύρης και άλλοι.

Στην Β΄ Αθηνών, στην πρώτη θέση, είναι υποψήφιος ο πρόεδρος του κόμματος Βαγγέλης Μεϊμαράκης ο οποίος είναι υποψήφιος και στην περιφέρεια Ηρακλείου. Ακολουθούν οι βουλευτές που εξελέγησαν με την ίδια σειρά στις εκλογές του Ιανουαρίου κάτι που συμβαίνει με όλα τα ψηφοδέλτια της Ν.Δ.

Δείτε αναλυτικά τα ψηφοδέλτια σε όλη την Ελλάδα:

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ

  1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  5. ΧΗΝΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  6. ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΑΝΤΥΠΑΣ
  7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ – ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ
  11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Α΄ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΌΛΓΑ
  2. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  3. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)
  4. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
  5. ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
  6. ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  9. ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ
  10. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)
  11. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  12. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  13. ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
  14. ΠΑΠΑΔΡΙΑΝΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ (ΝΟΥΛΗ)
  15. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  16. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  17. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Β΄ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    2. ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    3. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
    4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣ
    5. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
    6. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
    7. ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    8. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΆΝΝΑ
    9. ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ
    10. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΆΝΝΑ-ΜΙΣΕΛ
    11. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
    12. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    13. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
    14. ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ
    15. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)
    17. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ)
    18. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
    19. ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)
    20. ΚΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    21. ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ)
    22. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
    23. ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΆΓΗΣ)
    24. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΑΒΕΡΗΣ)
    25. ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ)
    26. ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
    27. ΨΥΧΟΥΛΑ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
    28. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ (ΑΓΑΠΗ)
    29. ΚΑΦΕΤΖΗ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
    30. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ)
    31. ΗΣΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
    32. ΚΑΡAΪΝΔΡΟΥ ΘΑΛΕΙΑ
    33. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
    34. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)
    35. ΧΙΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    36. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
    37. ΜΠΑΣΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΜΠΕΤΥ)
    38. ΡΗΝΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
    39. ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (MΠΑΜΠΗΣ)
    40. ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)
    41. ΒΡΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
    42. ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ
    43. ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ
    44. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
    45. ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    46. ΣΑΛΤΙΕΛ ΑΛΦΡΕΝΤΟ
    47. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
    48. ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

 

1.

ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

2.

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

4.

ΠΑΙΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

5.

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

6.

ΑΝΔΡΙΚΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ

 

7.

ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ

 

8.

ΚΑΤΣΙΩΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

9.

ΛΙΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΑΡΓΟΛΙΔΑ

 

 

 

1.

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

2.

ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

3.

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

 

4.

ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

5.

ΤΑΝΤΑΡΟΥ – ΚΡΙΓΓΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΟΝΙΑ)

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΑΡΚΑΔΙΑ

 

 

1.

ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

3.

ΤΑΤΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)

 

4.

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

5.

ΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΆΡΤΑ

 

 

1.

ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

2.

ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

4.

ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)

 

5.

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 

1.

ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ)

 

2.

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

3.

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4.

ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

5.

ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

6.

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

7.

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

8.

ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

9.

ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

10.

ΚΑΡΔΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)

 

11.

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

 

12.

ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)

 

13.

ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

14.

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

15.

ΚΟΣΜΙΔΗ ΕΥΡΩΠΗ

 

16.

ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

17.

ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

18.

ΤΖΙΛΑΒΗ -ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ)

 

19.

ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΑΧΑΪΑ

 

 

1.

ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

2.

ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ

 

3.

ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

4.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

5.

ΓΙΑΝΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)

 

6.

ΚΟΝΙΔΑΡΗ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΈΛΕΝΑ)

 

7.

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

8.

ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

9.

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

 

10.

ΤΡΑΧΗΛΗ ΑΘΗΝΑ

 

11.

ΝΤΖΕΛΒΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΒΟΙΩΤΙΑ

 

 

1.

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

2.

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

3.

ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΜΑΓΟΥΛΑ ΛΟΥΚΙΑ

 

4.

ΜΑΧΑΙΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ)

 

5.

ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΆΡΙΑ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΓΡΕΒΕΝΑ

 

1.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

 

2.

ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

3.

ΚΑΡΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΔΡΑΜΑ

 

 

1.

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

2.

ΜΠΛΟΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4.

ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

5.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

 

 

1.

ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)

 

2.

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

3.

ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

4.

ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ)

 

5.

ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

6.

ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ

 

7.

ΜΑΝΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΝΕΤΤΑ)

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΈΒΡΟΣ

 

 

 

1.

ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

2.

ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

3.

ΔΕΡΜΕNΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

4.

ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

5.

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

 

6.

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΕΥΒΟΙΑ

 

 

 

1.

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ)

 

2.

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

ΒΟΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4.

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

5.

ΓΚΟΓΚΟΥ-ΛΙΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΒΑΝΝΑ)

 

6.

ΛΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)

 

7.

ΡΕΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)

 

8.

ΛΥΣΙΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

 

 

1.

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

ΚΑΛΑNΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

3.

ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΖΑΚΥΝΘΟΣ

 

 

 

1.

ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

2.

ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΔΙΟΝΥΣΙΑ

 

3.

ΜΑΛΑΠΕΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΝΤΕΝΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΗΛΕΙΑ

 

 

1.

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ

 

3.

ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

4.

ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ)

 

5.

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

 

6.

ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

 

7.

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΗΜΑΘΙΑ

 

 

1.

ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

2.

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

 

3.

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

4.

ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

5.

ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

6.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

 

1.

ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

2.

ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

3.

ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

4.

ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

 

5.

ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

6.

ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

7.

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

 

8.

ΜΠΑΜΙΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

9.

ΛΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

10.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΡΕΑ

 

11.

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

 

 

1.

ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

2.

ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

3.

ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

4.

ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

  1. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  3. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  4. ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ
  5. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)
  7. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  8. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΆΝΝΑ
  9. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γρηγορίου
  10. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ
  11. ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  12. ΚΟΥΚΟΥΔΕΑ ΆΝΝΑ
  13. ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  14. ΚΙΛΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  15. ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ- ΖΩΗ (ΤΖΕΛΙΝΑ)
  16. ΣΑΠΙΚΑ ΡOΔΑΝΘΗ (ΣΥΝΘΙΑ)
  17. ΦΙΛΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ (AΓΓΕΛΙΚΗ)
  18. ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΙΚΟΣ)
  19. ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  20. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

  1. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
  3. ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  5. ΚΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
  7. ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  8. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΌΛΓΑ
  9. ΛΥΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  10. ΝΙΚΟΛΗ ΆΝΝΑ συζ. Νικολάου
  11. ΜΥΡΩΝΗ-ΚΟΥΛΑΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ

12 ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ)

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

 

1.

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

3.

ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

4.

ΤΥΡΟΥ-ΟΥΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ)

 

5.

ΛΑΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

 

6.

ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

7.

ΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΑΒΑΛΑ

 

 

1.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

2.

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

3.

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4.

ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

5.

ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

 

6.

ΠΑΠΟΥΤΣΗ-ΜΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΑΡΔΙΤΣΑ

 

 

1.

ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ

 

3.

ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

4.

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

5.

ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

 

6.

ΚΟΥΛΟΚΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΑΣΤΟΡΙΑ

 

1.

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

2.

ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

 

3.

ΛΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4.

ΓΟΥΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΕΡΚΥΡΑ

 

 

1.

ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

2.

ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

3.

ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

4.

ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

 

5.

ΤΣΙΜΠΟΥΛΗ ΘΕΟΦΑΝΗ (ΦΑΝΗ)

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ

 

 

1.

ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

2.

ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

 

3.

ΛΥΚΟΥΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΙΛΚΙΣ

 

 

1.

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

2.

ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

3.

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ)

 

4.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

5.

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΟΖΑΝΗ

 

1.

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

2.

ΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

3.

ΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

5.

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

6.

ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

 

7.

ΓΑΚΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΟΡΙΝΘΙΑ

 

 

1.

ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

 

2.

ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

3.

ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4.

ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

5.

ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΩΤΑ)

 

6.

ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΚΥΚΛΑΔΕΣ

 

 

1.

ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

2.

ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

3.

ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4.

ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)

 

5.

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

6.

ΜΠΑΪΜΠΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΑΚΩΝΙΑ

 

 

1.

ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

2.

ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ

 

3.

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ

 

4.

ΛΕΚΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ

 

5.

ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΑΡΙΣΑ

 

1.

ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

 

2.

ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

3.

ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4.

ΜΠΙΖΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)

 

5.

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΖΗΣΗΣ

 

6.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

 

7.

ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

8.

ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

9.

ΚΑΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

 

10.

ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

11.

ΝΤΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΑΣΙΘΙ

 

 

1.

ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

2.

ΚΟΥΝΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

3.

ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ

 

4.

ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΕΣΒΟΣ

 

1.

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

2.

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

 

3.

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

4.

ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

 

5.

ΑΨΩΚΑΡΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΛΕΥΚΑΔΑ

 

 

1.

ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

2.

ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

3.

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΜΑΓΝΗΣΙΑ

 

1.

ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

2.

ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ)

 

3.

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

 

4.

ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

5.

ΜΙΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

6.

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΈΛΕΝΑ)

 

7.

ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

8.

ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΤΑΥΡΗΣ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΜΕΣΣΗΝΙΑ

 

 

1.

ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

2.

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

3.

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ)

 

4.

ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

5.

ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

 

6.

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

7.

ΜΠΟΥΖΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΞΑΝΘΗ

 

 

1.

ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

2.

ΑΚHΦΟΓΛΟΥ ΜΠΗΡΟΛ

 

3.

ΑΝΔΡΕΟΥ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

4.

ΜΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

5.

ΧΑΤΖΗΓΚΕΝΕ ΙΡΦΑΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

 

1.

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

ΔΟΥΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΝΗ)

 

4.

ΡΟΥΣΣΟΥ – MEΛΑ ΖΩΗ

 

5.

ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

6.

ΣΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

7.

ΖΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ

 

8.

ΜΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

 

1.

ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

2.

ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

3.

ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΗΛ (ΦΑΗΛΟΣ)

 

4.

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

 

5.

ΓΚΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

6.

ΧΟΥΡΣΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

7.

ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ

 

8.

ΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

9.

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

10.

ΖΑΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ)

 

11.

ΣΑΜΑΡΑ ΑΣΗΜΩ (MINA)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΠΕΛΛΑ

 

 

1.

ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

2.

ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

3.

ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ)

 

4.

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΣΗ)

 

5.

ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΕΥΘΑΛΙΑ

 

6.

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΠΙΕΡΙΑ

 

 

1.

ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

ΜΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΆΝΝΑ

 

3.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4.

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

5.

ΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

6.

ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΠΡΕΒΕΖΑ

 

1.

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

 

2.

ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

3.

ΚΑΤΣΙΚΟΒΟΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

4.

ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΡΕΘΥΜΝΟ

 

 

1.

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

2.

ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΛΗΣ)

 

4.

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΡΟΔΟΠΗ

 

 

1.

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

 

2.

ΚΑΤΡΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

 

3.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

4.

ΛΙΑΚΑΚΗ-ΜΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

 

5.

ΑΧΜΕΤ ΑΜΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΣΑΜΟΣ

 

 

1.

ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

 

2.

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)

 

3.

ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΣΕΡΡΕΣ

 

 

1.

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

3.

ΒΛΑΧΒΕΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ

 

4.

ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

 

5.

ΤΣΙΑΠΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ)

 

6.

ΒΑΔΙΚΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

7.

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

8.

ΚΑΛΑΠΟΤΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΤΡΙΚΑΛΑ

 

 

1.

ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

3.

ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

4.

ΤΑΜΗΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

5.

ΛΑΣΠΑ ΔΕΣΠΩ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΦΘΙΩΤΙΔΑ

 

 

 

1.

ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

2.

ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

3.

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4.

ΜΑΚΡΗ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

5.

ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

6.

ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

7.

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΦΛΩΡΙΝΑ

 

1.

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

2.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

3.

ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

4.

ΖΑΧΟΥ-ΜΙΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΦΩΚΙΔΑ

 

 

 

1.

ΜΑΝΔΡΕΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ

 

2.

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

ΧΑΛΙΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

 

 

1.

ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

2.

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

 

3.

ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 

4.

ΤΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

5.

ΣΟΦΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΧΑΝΙΑ

 

 

 

1.

ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

2.

ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

4.

ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗ-ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ)

 

5.

ΣΤΑΣΣΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΒΙΡΑ (ΈΛΒΗ)

 

6.

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ : ΧΙΟΣ

 

1.

ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)

 

2.

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

3.

ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

4.

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ)

 

SHARE

loading...

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ